TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

TRIADA KOPERNIKAŃSKA WYRÓŻNIONA PODCZAS BALU SPORTOWCA!

Podczas XIV Balu Sportowca (27 stycznia 2024 r.) w CKK Jordanki przedstawiciele Stowarzyszenia „Run To Run” odebrali statuetkę i nadany przez Prezydenta Michała Zaleskiego Medal Honorowy w kategorii „Kopernikańskie Wydarzenie Sportowe”.  

Bal sportowca, to co roku najważniejsze galowe wydarzenie toruńskiego sportu, podczas którego podsumowane zostają występy lokalnych mistrzów, działaczy sportowych i organizatorów wydarzeń. Podczas balu wyróżniono dziecięciu najlepszych sportowców Torunia. Trzeci rok z rzędu najlepszym sportowcem 2023 roku w grodzie Kopernika został Mirosław Ziętarski, wioślarz AZS UMK. Pełną listę nagrodzonych sportowców można zobaczyć TUTAJ🏀

Fot. Źródło

Kapituła przyznała także nagrody dodatkowe i specjalne. Nagrodę w kategorii „Kopernikańskie wydarzenie sportowe 2023 Roku” za organizację Toruńskiej Triady Kopernikańskiej otrzymało Stowarzyszenie „Run to Run”.

To ogromne wyróżnienie i zaszczyt dla całego zespołu, a także duża motywacja do tworzenia jeszcze ciekawszych, atrakcyjniejszych inicjatyw sportowych. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie Panu Prezydentowi Michałowi Zaleskiemu, Pani Marioli Soczyńskiej Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji, naszym licznym Partnerom i Sponsorom. Po pandemii wiele imprez biegowych zniknęło na zawsze z mapy Polski. Nam udało się przetrwać dzięki nieprzerwanemu wsparciu naszych Partnerów. Za co raz jeszcze bardzo dziękujemy – Podkreślają organizatorzy imprezy.