TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

POBIEGNIJ W MISTRZOSTWACH EUROPY MASTERS!

Przed biegaczami niepowtarzalna okazja do udziału w biegu na dystansie królewskim w międzynarodowym towarzystwie podczas Mistrzostw Europy w Maratonie Masters, który rozegrany zostanie w trakcie trwających Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Masters (EMACI2024) 23 marca (sobota) w Toruniu. UWAGA! Zarejestrować się można tylko do 4 lutego na stronie organizatora TUTAJ.  

 

To będzie dla biegaczy z Polski nie tylko okazja do rywalizacji w międzynarodowym towarzystwie, ale także walki o medale dla biało-czerwonych, także w klasyfikacji drużynowej! Wszystkie niezbędne informacje dla zainteresowanych są dostępne TUTAJ. W ramach opłaty startowej dla każdego uczestnika przewidziana jest krajowa koszulka reprezentacyjna w barwach biało-czerwonych i pamiątkowy medal.

Lista startowa Maratonu Masters w ramach Mistrzostw Europy  EMACI2024 – TUTAJ.

Obecnie do końca stycznia trwa głosowanie na projekt tego okolicznościowego medalu, który otrzymają biegacze na mecie. Aby zagłosować kliknij TUTAJ

W związku z tym samym terminem Maratonu Masters i pierwszej edycji Toruńskiej TRIADY 100-lecia Biegów Maratońskich w Polsce na dystansie 5 km (23.03.2024), umożliwiamy zainteresowanym maratończykom zdobycie także pierwszego medalu 5 km 100-lecia oraz ujęcie w oficjalnych wynikach końcowych czasu z pierwszych pokonanych 5 km na dystansie maratonu. Poniżej wyjaśniamy, co trzeba zrobić, aby być równocześnie uczestnikiem Maratonu Masters i I edycji TRIADY100-lecia:

  1. Być zarejestrowanym na Maraton Masters w ramach EMACI2024
  2. Być zarejestrowanym na II i III edycję TRIADY 100-lecia (13. RUN TORUŃ i 41. Toruń Maraton)
  3. Przebiec dystans maratonu podczas Mistrzostw Europy lub przynajmniej pierwsze 5 km trasy, z którego będzie odczytywany pomiar i wstawiany do wyników końcowych 5-tki 100-lecia (opcjonalnie dla zainteresowanych)
  4. Wysłać do nas e-maila na adres kontakt.runtorun@gmail.com, z tytułem: „Maraton Masters i I 5 km 100-lecia”, a w treści uwzględnić imię i nazwisko, rok urodzenia oraz informację, czy jest się zainteresowanym uwzględnieniem wyniku z międzyczasu 5 km z maratonu w wynikach końcowych bez możliwości udziału w klasyfikacjach dekorowanych podczas 5 km 100-lecia. Wynik ten będzie brany pod uwagę w klasyfikacji łącznej TRIADY 100-lecia w przypadku osób, które wybiorą najkrótsze dystanse przez całą edycję.

Wszystkim maratończykom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za jak największą liczbę medali dla biało-czerwonych w tej niezwykłej rywalizacji w grodzie Kopernika!