TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

PROGRAM I TRASY BIEGÓW DLA DZIECI

Biegi dla dzieci i młodzieży w ramach imprezy 13. RUN TORUŃ PLAZA odbędą 11 maja przy budynku Toruń PLAZA. Opiekunowie swoje pociechy mogą zapisać od razu na wszystkie edycje organizowane w ramach TRIADY 100-lecia i podobnie, jak w biegach dla dorosłych, mogą skorzystać z rabatu w przypadku opłaty od razu za dwa lub trzy biegi. A na mecie dla najmłodszych biegaczy będą czekały takie same wyjątkowe MEDALE TRIADY 100-lecia 2024, jak dla dorosłych oraz pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo w pakietach startowych nie zabraknie niespodzianek od Sponsorów i Partnerów cyklu biegów.

PROGRAM Biegów dla Dzieci z Toruń PLAZA do pobrania TUTAJ!

Dodatkowo do pakietu można dokupić pamiątkową koszulkę startową z brandingiem TRIADY 100-lecia w cenie 50 zł. W biurze zawodów będzie można dokupić pamiątkową koszulkę jednak liczba dostępnych sztuk będzie bardzo ograniczona.

Na projekcie koszulki znajduje się urocza maskotka toruńskiego piernika😍, która ucieka 🏃 przed sympatycznym pieskiem 🐕 Filusiem. Czy widzieliście już pomnik Filusia z parasolką ⛱ jego pana, profesora Filutka👨‍🎓, na toruńskiej Starówce? Jeśli nie, koniecznie musicie to zrobić – to prawdziwa atrakcja🤗! I koniecznie trzeba go pogłaskać😊 A dlaczego? Odpowiedź poniżej👇
„Filuś posiada magiczne moce, które działają na trzy ważne aspekty ludzkiego życia: miłość, rozum i finanse. By mieć powodzenie na tych płaszczyznach należy pogłaskać Filusia prawą ręką po głowie na rozum, lewą po ogonku na miłość i chwycić za parasolką na finanse. Tylko nie za mocno, bo oznaczać to będzie, że jesteśmy chciwi i wtedy nici z szansy na wzbogacenie się.”
(Źródło TUTAJ).

Zaplanowano kategorie wiekowe od 2 do 15 lat oraz liczne atrakcje dla dzieci po biegach. Młodzi zawodnicy będą mieć do pokonania od 100 do 1100 m w zależności od swojego wieku.

PROGRAM poniżej.

 

 

 

 

 

 

Jeden ze Sponsorów imprezy przygotował dedykowaną krzyżówkę i kolorowankę dla dzieci. Dla tych osób, które poprawnie uzupełnią zadania, będą czekały niespodzianki od Sponsora w biurze zawodów.

Przydatne linki:

  • REJESTRACJA – TUTAJ
  • LISTA STARTOWA – TUTAJ
  • REGULAMIN 13. RUN TORUŃ – TUTAJ
  • REGULAMIN 41. TORUŃ MARATON – TUTAJ