TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

IMPONUJĄCA BRAMA METY JCB PODCZAS 13. RUN TORUŃ PLAZA

Toruńska firma JCB Interhandler przygotowała niezwykłą niespodziankę dla uczestników tegorocznej edycji 13. RUN TORUŃ PLAZA! Na mecie czekać będzie IMPONUJĄCA BRAMA METY z koparko-ładowarek, która cieszyć będzie na Bulwarze Filadelfijskim zarówno biegaczy, kibiców, mieszkańców Torunia, jak i turystów. Pod bramą finiszerzy z dystansu 5 i 10 km przekroczą linię mety, a na ostatnich stu metrach trasy dodatkowo napędzani będą przez markę JCB, która przygotowała wyjątkowe nagrody dla najszybszych biegaczek i biegaczy na „Szybkiej setce” na obydwóch dystansach.

Interhandler to jedyny autoryzowany dealer maszyn JCB w Polsce, oferujący szeroki zakres maszyn budowlanych, do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego. Firma posiada sieć 16 oddziałów, zapewniającą szeroki dostęp do osprzętów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon oraz urządzeń hydraulicznych. Z myślą o potrzebach różnych dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych dystrybutorów wysokiej jakości maszyn w kraju.

W JCB Interhandler rośnie świadomość korzyści płynących z aktywności fizycznej, dlatego firma zaangażowała się na wspieranie lokalnych projektów sportowych. Na linii startowej będzie można zobaczyć niemal 40 pracowników Interhandler z Torunia. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, ponieważ wkrótce pojawi się konkurs z możliwością wygrania dwóch pakietów startowych ufundowanych przez JCB.

Ponadto, z okazji jubileuszu 35-lecia działalności, firma przygotowała dodatkową niespodziankę: dla dwóch osób, które przekroczą linię mety na 35. miejscach na dystansach 5 i 10 km, będą czekać pamiątkowe modele koparko-ładowarek oraz wyjątkowe Puchary! Przez 35 lat działalności firma wprowadziła na rynek ponad 30 tysięcy maszyn i urządzeń. Bardzo dziękujemy za zaufanie i ogromnie cieszymy się, że będziemy mieli okazję pobiec razem podczas 13. RUN TORUŃ PLAZA w 2024 roku!