TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ!

Zgłoś swoją drużynę i wspólnie z team’em zawalcz o podium w klasyfikacji drużynowej! Dla najszybszych trzech zespołów pierwszej edycji Toruńskiej TRIADY 100-lecia Biegów Maratońskich w Polsce, Sponsor Tytularny przygotował nagrody sportowe :). Nie zabraknie także pamiątkowych statuetek.

Od 14 do 18 marca 2024 roku będą przyjmowane zapisy do klasyfikacji drużynowej podczas 5 km 100-lecia z Decathlon. W klasyfikacji mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby sportowe, firmy, instytucje, inne zbiorowości, a także grupy przyjaciół startujące pod wspólnym szyldem – pełna dowolność. WAŻNE – po 18 marca nie będą możliwe żadne zmiany w składzie zgłoszonych drużyn.

Drużyna składa się z 4-6 osób, w tym co najmniej jednej kobiety. Zawodników będących członkami poszczególnych drużyn obowiązuje Regulamin biegu  „5 km 100-lecia z Decathlon”. Jeden zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę. Za wynik końcowy uznaje się średnią czterech najlepszych czasów osiągniętych przez jego zawodników (w tym minimum jednej kobiety). Wygrywa drużyna, którego średnia czterech wymienionych czasów jest najniższa. W przypadku, gdy bieg ukończy mniej niż czterech zawodników lub nie ukończy biegu przynajmniej jedna kobieta, drużyna ta nie będzie klasyfikowana. Trzy najlepsze team’y zostaną nagrodzone podczas ceremonii dekoracji.

Zgłoszenia drużyny można dokonać wypełniając FORMULARZ dostępny do 18 marca 2024 r. do godz. 20:00  TUTAJ.