TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

Wybiegaj medale do końca czerwca i odbierz w wakacje!

Osoby, które do końca czerwca zarejestrują swoje wyniki w bazie będą mogły odebrać swoje medale z I i II edycji TRIADY 100-lecia w wakacje – szczegółowe informacje podamy na początku lipca!

 

Od połowy kwietnia uruchomiona została rejestracja na biegi wirtualne w ramach Toruńskiej TRIADY 100-lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024. Biegacze mogą zapisać się od razu na jedną, dwie lub trzy edycje Wirtualnej TRIADY 100-lecia.

Imprezy i dystanse do wyboru:

  1. I edycja Wirtualnej TRIADY 100-lecia: 5 km 100-lecia z Decathlon: 5 km
  2. II edycja Wirtualnej TRIADY 100-lecia: 13. RUN TORUŃ PLAZA – Zwiedzaj ze Zdrowiem!: 5 km, 10 km
  3. III edycja Wirtualnej TRIADY 100-lecia: 41. TORUŃ MARATON: 5 km, półmaraton, maraton

Wszystkie osoby zainteresowane „wybieganiem” medalu(i) Toruńskiej TRIADY 100-lecia, a tym samym skompletowania całego zestawu bieżącej edycji, prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w Wirtualnej TRIADZIE 100-lecia, które są przedstawione poniżej.

Zasady uczestnictwa są bardzo proste! Najważniejsze informacje poniżej:

 1. Aby wziąć udział w „Wirtualnej TRIADZIE 100-lecia” należy dokonać rejestracji do Biegu(ów), jak do tradycyjnych zawodów oraz dokonać opłaty startowej.
 2. Każdy z uczestników Biegu(ów) do pokonania ma wybrany(e) dystans(e) biegiem lub marszobiegiem.
 3. Każdy uczestnik indywidualnie wyznacza sobie trasę(y) oraz godzinę(y) startów, czasu trwania biegu(ów) oraz zakończenia aktywności.
 4. Każdy uczestnik dystanse poszczególnych biegów może pokonać w okresie trwania imprezy w rekomendowanym odstępie czasowym pomiędzy biegami co najmniej jednego miesiąca.
 5. Każdy uczestnik swój/swoje bieg(i) może rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym (locus map, huawei zdrowie, strava itp.). Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego poszczególny bieg z widocznym dystansem i czasem. Zrzut musi zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans, data. Każdy zawodnik musi dodać 1 zrzut ekranu / zdjęcie zegarka z każdego, wybranego biegu.
 6. Zrzuty należy przesłać od 22 kwietnia do 15 listopada 2024 r. za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie.
 7. Na zgłoszenie wyniku(ów) czekamy najpóźniej do 15 listopada 2024 r.
 8. Sukcesywnie będziemy weryfikowali i aktualizowali wyniki oraz publikowali na naszej stronie WWW.
 9. W każdym pakiecie wybranego biegu czeka elektroniczny numer startowy i grafika z personalizowanym medalem, a przede wszystkim medal Toruńskiej TRIADY 100-lecia Biegów Maratońskich w Polsce 2024.
 10. Medal(e) będzie można odbierać w wybranym(ych) w formularzu rejestracji miejscu(ach):
 • Biuro zawodów 41. TORUŃ MARATON
 • Wybrane sklepy sieci Decathlon Polska (Toruń / Bydgoszcz / Inowrocław)

Powodzenia i do zobaczenia na naszych imprezach!

WAŻNE ODNOŚNIKI:

 • Regulamin – kliknij TUTAJ
 • Rejestracja – kliknij TUTAJ
 • Lista startowa – kliknij TUTAJ
 • Wprowadź wynik – kliknij TUTAJ 
 • Wyniki – link wkrótce – kliknij TUTAJ