TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

WSPÓŁPRACA Z HENDRICKSON NABRAŁA ROZPĘDU!

Czy strzemiono kojarzy Ci się wyłącznie z jazdą konną? Jeśli nie, to jesteś na właściwym tropie. Hendrickson Poland Sp. z o.o. to europejski lider w produkcji strzemion do samochodów ciężarowych, który od wielu lat wspiera inicjatywy sportowe naszego Stowarzyszenia. W tym roku nasza współpraca nabiera jeszcze większego tempa. Nasz Sponsor nie tylko kibicuje wszystkim uczestnikom TRIADY 100-lecia, ale także wzbogaci nasze biegowe wydarzenia o dodatkowe inicjatywy, które stopniowo będziemy ujawniać. Tymczasem drużyna pracowników Hendrickson już intensywnie przygotowuje się do marcowego wyzwania!

 

Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku w Toruniu od 1993 roku i obecnie jest częścią globalnego koncernu Hendrickson. Specjalizuje się w produkcji elementów złącznych do specjalnych zastosowań w motoryzacji, co przyczyniło się do zdobycia pozycji największego dostawcy strzemion do mocowania resorów w pojazdach ciężkich i naczepach w Europie. Jest to wyjątkowe osiągnięcie, gdyż aż 6 na 10 ciężarówek w Europie korzysta z produktów tej firmy. Ponadto Hendrickson produkuje elementy złączne dla innych branż, takich jak elektrownie wiatrowe i maszyny rolnicze.

Strzemiona, będące głównymi produktami firmy, to U-kształtne, niewielkie śruby wykonane z wytrzymałej stali, które są kluczowymi elementami zawieszenia, łączącymi oś pojazdu z resorami.

Hendrickson aktywnie wspiera lokalne społeczności i angażuje się w różne inicjatywy, w tym te organizowane przez nasze Stowarzyszenie Pasja do sportu jest silnie zakorzeniona w kulturze firmy, co odzwierciedla się w długotrwałym wsparciu dla różnych inicjatyw sportowych.