TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

Współpraca sponsorska

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ OGÓLNĄ – kliknij TUTAJ

Szanowni Państwo,

ogromnym sukcesem frekwencyjnym i organizacyjnym zakończył się cykl biegów w ramach Toruńskiej Triady Kopernikańskiej 2023 (TKK 2023), tj. 5-tki z Kopernikiem, 12. RUN TORUŃ –  Zwiedzaj ze zdrowiem i 40. Toruń Maraton. Cały cykl biegów upamiętniał 550. rocznicę urodzinMIKOŁAJA KOPERNIKA, a trzyelementowy zdumiewający swą wielkością medal prezentował astrolabium perskie z XVIII wieku. O okazałości medalu TRIADY świadczy obecność w TOP10 w konkursie na najpiękniejsze „zdobycze biegowe” minionego sezonu startowego w Polsce, wyprzedzając tym samym wiele kandydatur z powszechnie znanych i dużych imprez m.in. z Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego, czy Silesia Marathonu.

 

W całej imprezie wzięło udział niemal 6 tys. biegaczy z całego kraju i z zagranicy. To duża satysfakcja dla organizatorów widzieć tak wielu biegaczy zadowolonych  i „głodnych” kolejnych wyzwań biegowych. O jakości organizacji świadczy przyznanie nagrody specjalnej i tytułu „Kopernikańskiego Wydarzenia Sportowego” przez ówczesnego Prezydenta Michała Zaleskiego podczas XIV Balu Sportowca, który odbył się pod koniec stycznia bieżącego roku.

A przed nami finał TORUŃSKIEJ TRIADY 100-LECIA BIEGÓW MARATOŃSKICH W POLSCE 2024. Pod tą nazwą kryje się cykl imprez biegowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Run To Run” na obszarze miasta Torunia w okresie od wiosny do jesieni 2024 r. upamiętniających 100. rocznicę zorganizowania w Polsce pierwszego najdłuższego biegu otwartego na dystansie 37,5km, na trasie z Płutowa do Torunia.  Cykl TRIADY otworzył  bieg, który odbył się 23 marca 2024 r. w trakcie trwających Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Masters, a zamykać będzie 41. edycja maratonu toruńskiego, która odbędzie się tradycyjnie pod koniec października (19-20.10.2024 r.).

W ramach TRIADY wspólna jest identyfikacja wizualna strojów startowych oraz trzyczęściowy medal, którego środkową część można było skompletować podczas 13. RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!, który odbył się w połowie maja bieżącego roku.

 

W pierwszych dwóch edycjach TRIADY 100-lecia wzięło udział 3 tys. biegaczy. Przed nami finał cyklu biegów, podczas którego spodziewana jest największa frekwencja uczestników. Przed październikową, wyjątkową edycją 41. Toruń Maraton zaplanowane są dodatkowe inicjatywy sportowe zachęcające społeczność do podejmowania aktywności fizycznej, m.in. wspólne treningi biegowe, spotkania ze znanymi sportowcami i terapeutami w ramach projektu profilaktyki uzależnieńa także mniejsze imprezy biegowe stanowiące sprawdzian formy przed startem docelowym w październiku. Harmonogram poszczególnych działań przedstawimy niebawem.

Terminy i dystanse biegów w ramach TRIADY 100-lecia:

  • Bieg 100-LECIA – 23.03.2024 r.: 5 km (impreza się odbyła – 1300 uczestników)
  • 13. RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! – 11-12.05.2024 r.: 5 km, 10 km (impreza się odbyła – 1700 uczestników
  • 41. TORUŃ MARATON: 19-20.10.2024 r.: 5 km, półmaraton, maraton (ok. 3500 biegaczy)

Mamy zaszczyt Państwa do wyjątkowego cyklu biegów. Kontynuacja cyklu TRIADY 100-lecia ma na celu przede wszystkim dalsze krzewienie zamiłowania do systematycznego uprawiania rekreacji ruchowej i sportu, kształtowanie świadomości zdrowego stylu życia oraz integrację społeczności lokalnej, w tym Państwa pracowników w wymiarze sportowym. Wierzymy, że nasza dalsza współpraca mogłaby wnieść nieoceniony wkład  w wydarzenie, umożliwiając dostarczenie uczestnikom jeszcze lepszych doświadczeń sportowych.

W naszej OFERCIE OGÓLNEJ prezentujemy proponowane świadczenia reklamowe w trakcie trwania cyklu TRIADY 100-lecia. Naszą propozycję prosimy traktować jako zaproszenie do dalszych rozmów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, które pozwolą pogodzić Państwa potrzeby i oczekiwania z naszymi możliwościami organizacyjnymi. Wierzymy, że nasza potencjalna współpraca będzie korzystna dla obu stron, przyczyniając się zarówno do zwiększenia zainteresowania aktywnością fizyczną wśród pracowników Państwa przedsiębiorstwa oraz zwiększenia rozpoznawalności marki w wymiarze nie tylko lokalnym, a także do ogólnego podniesienia standardów naszego wydarzenia.

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszego zaproszenia do współpracy.

Maciej Kwiatkowski
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia „Run To Run”
Kontakt: kontakt.runtorun@gmail.com