TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

KBICUJ FAIR PLAY Z HENDRICKSON

 

KBICUJ FAIR PLAY Z HENDRICKSON

Stowarzyszenie „Run To Run” wraz ze Sponsorem TRIADY 100-lecia Hendrickson Poland Sp. z o.o. – europejskim liderem w produkcji strzemion do samochodów ciężarowych, zapraszają wszystkich uczniów toruńskich szkół podstawowych i szkół średnich do udziału w doskonałej zabawie kibicowania podczas 13. edycji RUN TORUŃ PLAZA – Zwiedzaj ze Zdrowiem!

Nadrzędnym celem Konkursu jest promowanie już od najmłodszych lat aktywnego stylu życia, postaw prozdrowotnych, udziału w imprezach sportowych oraz nauka zasad fair-play i kulturalnego kibicowania biegaczom. Dodatkową intencją jest kształtowanie wśród uczniów umiejętności twórczego myślenia, kreatywności i przede wszystkim pracy w zespole. Konkurs jest skierowany do dzieci ze szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich.

Do zadań placówek należeć będzie w dniu 12 maja 2024 roku w godzinach 11:00-13:00 stworzenie punktów kibicowania i kreatywnego dopingu uczestników 13. RUN TORUŃ PLAZA – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2024.

Atrakcyjne nagrody 

Na uczniów trzech zwycięskich szkół i ich pedagogów czekają nagrody, a dla wszystkich kibicujących dzieci słodkie niespodzianki. Żwawo dopingująca młodzież szkolna, szpaler klaszczących i głośno krzyczących kibiców zapewne pomoże biegaczom zapomnieć o zmęczeniu i sprawi, że kilometry będą szybciej „uciekały”.

A. Dyplomy dla wszystkich szkół wystawiających reprezentacje uczniów (kibiców).
B. Słodkie niespodzianki dla wszystkich dzieci i opiekunów biorących udział w Konkursie.
C. Vouchery podarunkowe na sprzęt sportowy dla pierwszych trzech szkół w kwotach:
·       I miejsce: 1 000 zł
·       II miejsce: 600 zł
·       III miejsce: 400 zł
D. Vouchery podarunkowe na sprzęt sportowy dla pedagogów lub innych osób sprawujących opiekę nad trzema zwycięskimi zespołami uczniów z danych szkół.

Do 8 maja 2024 r.  zbierane będą elektroniczne zgłoszenia placówek zainteresowanych udziałem w Konkursie z obszaru Torunia. Zgłoszenia należy dokonać poprzez uzupełnienie formularza on-line dostępnego TUTAJ.

Więcej informacji w REGULAMINIE KONKURSU – kliknij TUTAJ