TORUŃSKA TRIADA 100-LECIA

13. RUN TORUŃ PLAZA NIE BYŁ PECHOWY!

🏃‍♂️🏃‍♀️ W niedzielę, 12 maja, w sercu Mój Toruń, miała miejsce niezwykła 13. edycja RUN TORUŃ PLAZA, a słowo „pechowa” nie miały tu najmniejszego znaczenia😁! Wręcz przeciwnie – niebo obdarzyło nas idealnymi warunkami, sprzyjającymi bieganiu, kibicowaniu, piknikowaniu czy też po prostu leniwemu spacerowaniu🥰. To był weekend pełen sportowych emocji w mieście, które z dumą nosi tytuł grodu Kopernika!Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę ❤️WAS DRODZY BIEGACZE❤️, którzy spośród wielu innych imprez wybraliście uczestnictwo w RUN TORUŃ. Mamy nadzieję, że każdy z Was opuszczał strefę mety z uśmiechem na twarzy, zasłużonym odpoczynkiem w mięśniach i satysfakcją z osiągniętych wyników.

Bieg na dystansie 10 kilometrów ukończyły 834 osoby, a najszybszy wśród panów był Andrzej Rogiewicz z Grudziądza, który osiągnął bardzo dobry wynik 32 minut i 52 sekund. Najszybsza wśród Pań była Svitlana Sanko z Białorusi, reprezentująca także drużynę z Grudziądza. Na przebiegnięcie 10 kilometrów potrzebowała zaledwie 36 minut i 38 sekund, co dało bardzo wysokie miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Dystans 5 km najszybciej ponownie pokonał Kamil Szymaniak (K2 Running Team), osiągając zdumiewający czas 15 minut i 19 sekund. Wśród kobiet najlepsza była Agata Malicka-Zacniewska z Torunia, która przebiegła „piąteczkę” w tempie 18 minut i 38 sekund. Bieg na 5 kilometrów ukończyły 554 osoby.

Nie możemy zapomnieć o ogromnym wsparciu, jakie otrzymaliśmy od ❤️Zarządców Toruń Plaza❤️, którzy od samego początku wspierają i współtworzą naszą imprezę biegową.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „miejsce wojemiejsce w Toruni # Twoje UŃ UNFC N 판업가 2024 2024 amж 024 MADE MADE IN TORUN EST. 1233 ............... Lewandowski dowski”
Dziękujemy również władzom miejskim za otwarcie i wsparcie, jakie okazali naszemu Stowarzyszeniu. Szczególne słowa uznania dla ❤️Pana Prezydenta Paweł Gulewski – oficjalnie❤️, który otworzył imprezę i dodatkowo zmotywował biegaczy do osiągnięcia świetnych wyników🤗.

O bezpieczeństwo na trasie zadbało dzisiaj ❤️ONDE SA❤️, działając na najwyższym poziomie, co przekładało się na komfort i pewność uczestników🫶. Niezliczona liczba pachołków i tablic drogowych wpłynęła na jakość zabezpieczenia👍.


Nie sposób nie wspomnieć o imponującej BRAMIE METY 🏁, fotobudce i innych atrakcjach dla dzieci, za którymi stoi❤️JCB Interhandler❤️👏. Czyż nie jest to niezapomniane wspomnienie, robiąc zdjęcia przy koparko-ładowarkach?❤️SKK Toruń i TEB Edukacja Toruń❤️ zadbały o regenerację Waszych zmęczonych mięśni, a animacje sportowe dla najmłodszych zapewniła ekipa z ❤️Decathlon Polska❤️. Dzięki nim, nikt nie mógł narzekać na nudę!

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, rower, tłum i tekst

Dziękujemy także za możliwość relaksu i odpoczynku w ❤️LABA – Przystań Towarzyska❤️.

Ogromne uznanie należy się również ekipie ❤️WOLONTARIUSZY❤️, bez których nasza impreza nie mogłaby odbyć się w tak perfekcyjny sposób🙏.Naszym niesamowitym ❤️SPONSOROM❤️ kierujemy słowa ogromnej wdzięczności. Wasze wsparcie uczyniło RUN TORUŃ wyjątkowym wydarzeniem, a dzięki niemu mogliśmy zorganizować bieg na najwyższym poziomie. Dziękujemy Mój ToruńKujawsko-PomorskieToruń PlazaDecathlon PolskaNestlé FitnessHendrickson PolandInterhandlerANIROTZMO SABella WomanFord Auto Styl ToruńONDE SA , Fabryka Cukiernicza KopernikZiaja PolskaUniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuAdRunaLineSerwis Ver-TelBella Line Wellness Centrum ToruńCityFit Toruń PlazaPAWOSTS-TimingMedicover SportSKK ToruńTEB Edukacja Toruń, @LABA – Przystań Towarzyska, za Waszą hojność i zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja RUN TORUŃ zapadnie Wam w pamięć na długo, a już teraz z niecierpliwością czekacie na finał TRIADY 100-lecia podczas 41. Toruń Maraton.

Łącznie linię mety w biegach przekroczyło niemal 1700 osób:

  • 10 km: 834 osoby
  • 5 km: 554 osoby
  • Biegi dla dzieci: 295 osób

Nieoficjalne WYNIKI są do pobrania TUTAJ.

Do zobaczenia! 🏃‍♂️