Zasady współpracy

Drogi Wolontariuszu,

poszukujemy grupy zaangażowanych uczniów i studentów do pomocy przy imprezie biegowej „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze zdrowiem! 2022” (13-15 V 2022 r.).

Pomoc będzie obejmować głównie takie obszary jak: pakowanie pakietów startowych, organizacja biura zawodów, praca w biurze zawodów i w depozycie, przygotowanie strefy startu i mety, obsługa w punktach odżywczych, zabezpieczenie trasy.

Prosimy o zadeklarowanie swojego udziału przy organizacji „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2022 ” do 30 kwietnia 2022 r. poprzez FORMULARZ.

Każda osoba, która będzie pomagać, co najmniej dwa dni otrzyma pełen pakiet wolontariusza (m.in. koszulkę okazjonalną, kubek z brandingiem imprezy). Osoby, które będą pomagać tylko jeden dzień otrzymają pakiet podstawowy wolontariusza (m.in. zaświadczenie o udziale w wolontariacie). Szczegółowy skład pakietu będzie omówiony podczas pierwszego spotkania organizacyjnego, które odbędzie się na początku maja 2022 r. O dacie i miejscu spotkania poinformujemy zainteresowane osoby drogą e-mailową. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę kontaktować się poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: wolontariat.runtorun@gmail.com

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizatorzy

 

DSC_7743