Zasady współpracy

Drogi Wolontariuszu,

poszukujemy grupy zaangażowanych uczniów i studentów do pomocy przy imprezie biegowej „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze zdrowiem! 2019” (26-28 IV 2019 r.)

Pomoc będzie obejmować głównie takie obszary jak: pakowanie pakietów startowych, organizacja biura zawodów, praca w biurze zawodów i w depozycie, przygotowanie strefy startu i mety, obsługa w punktach odżywczych, zabezpieczenie trasy.

Prosimy o zadeklarowanie swojego udziału przy organizacji „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2019” do 14 IV 2019r. poprzez niniejszy FORMULARZ.

Niezbędne informacje na temat WOLONTARIATU można przeczytać TUTAJ!

Każda osoba, która będzie pomagać, co najmniej dwa dni otrzyma pełen pakiet wolontariusza (m.in. koszulkę okazjonalną). Osoby, które będą pomagać tylko jeden dzień otrzymają pakiet podstawowy wolontariusza (m.in. zaświadczenie o udziale w wolontariacie). Szczegółowy skład pakietu będzie omówiony podczas pierwszego spotkania organizacyjnego, które odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2019 r. O dacie i miejscu spotkania poinformujemy zainteresowane osoby drogą e-mailową. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę kontaktować się poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail  l.moskal@run-torun.pl .

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizatorzy

 

DSC_7743