Wolontariat – Zasady współpracy

Drogi Wolontariuszu,

poszukujemy grypy zaangażowanych uczniów i studentów do pomocy przy imprezie biegowej RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze zdrowiem! (28-30 IV 2017r.)

Pomoc będzie obejmować głównie takie obszary jak: pakowanie pakietów startowych, organizacja biura zawodów, praca w biurze zawodów i w depozycie, przygotowanie strefy startu i mety, obsługa w punktach odżywczych, zabezpieczenie trasy.

Prosimy o zadeklarowanie swojego udziału przy organizacji „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!” do 9 IV 2017r. poprzez niniejszy FORMULARZ.

UWAGA: W tym momencie pomoc będzie potrzebna tylko w dniu 30 kwietnia 2017 r.

Każda osoba, która będzie pomagać, co najmniej dwa dni otrzyma pełen pakiet wolontariusza (m.in. koszulkę okazjonalną, voucher na siłownię, słodycze). Osoby, które będą pomagać tylko jeden dzień otrzymają pakiet podstawowy wolontariusza (m.in. zaświadczenie o udziale w wolontariacie). Szczegółowy skład pakietu będzie omówiony podczas pierwszego spotkania organizacyjnego, które odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2017 r. O dacie i miejscu spotkania poinformujemy zainteresowane osoby drogą e-mailową.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy

DSC_7743