Aktualności
  • Strona główna
11
05
2022

TZMO PARTNEREM 11. EDYCJI RUN TORUŃ!

Również w tym roku nie zabraknie prezentów od Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A (TZMO SA), właściciela marki Bella, który wspiera imprezę biegową już po raz 5. Wśród nagród dla najszybszych biegaczek na 5 i 10 km znalazły się zestawy produktów higienicznych i gadżety od marki Bella. Dodatkowo, dzięki pakietom startowym Panie będą mogły zapoznać się z wkładkami higienicznymi Bella Panty Ultra.

zdjęcie próbki bella panty ultra a2

O firmie:

Jesteśmy producentem i dostawcą wyrobów oraz usług medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych. W skład Grupy TZMO wchodzi 57 spółek, zlokalizowanych w 17 krajach świata. Nasze produkty docierają do Klientów żyjących w 80 państwach. Międzynarodowy Zespół pracowników liczy ponad 9000 osób.

O produkcie:

Stawiasz na kobiecość i wygodę, a może cenisz świeżość i niezależność? Każdego dnia to Ty decydujesz co jest dla Ciebie ważne. Niezależnie jaka jesteś – wkładki Bella Panty Ultra dostosowują się do Twoich indywidualnych potrzeb. Ultra miękkie, ultra chłonne, ultra dopasowane. Bella Panty Ultra to linia wkładek, dzięki którym wybór właściwego produktu jest szybszy i prostszy. Dostępne w 4 wariantach: normal, normal mixform (do każdego rodzaju bielizny), large oraz extra long. Bella Panty Ultra – Kobiecość na Twoich zasadach.

Poznaj markę BELLA na WWW, FB, Instagramie.

TZMO drużynówka