Aktualności
  • Strona główna
04
05
2022

Nova Trading i Nova Metale dołączyły do rodziny RUN TORUŃ!

Miło nam poinformować, że do naszej biegowej rodziny dołączyły dwie firmy – Nova Trading i Nova Metale. Zdradzamy, że na trasie RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2022 zobaczymy również pracowników reprezentujących team Stale Biegam Nova Trading. Dziękujemy za zaufanie naszym nowym Partnerom i trzymamy kciuki za wyniki sportowe załogi✊!

Nova Trading S.A. to wiodący dystrybutor stali nierdzewnej i aluminium w Europie – polska, prywatna, niezależna firma, z siedzibą w Toruniu, obecna na rynku od ponad 30 lat.

Nova Trading posiada również nowoczesny park maszynowy przeznaczony do wstępnej obróbki wyrobów hutniczych, który czyni ją największym centrum serwisowym stali nierdzewnej i aluminium w tej części Europy.

Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i wiedzy technicznej firma współpracuje z największymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi w Polsce i za granicą, wykorzystującymi stal nierdzewną oraz aluminium – liderami w swoich branżach.

Nova Trading S.A. wraz z niedawno powstałą spółką Nova Metale Sp. z o.o. tworzy grupę biznesową. Nova Metale zajmuje się produkcją komponentów ze stali nierdzewnej i aluminium przeznaczonych do specjalistycznych zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Spółka znajduje się na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Ostaszewie koło Torunia.

Obie firmy to supernowoczesne przedsiębiorstwa działające zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0, nastawione na efektywną automatyzację produkcji i magazynowania towarów, sprawną pracę zintegrowanych systemów informatycznych, cyfryzację sprzedaży, szybkość w dostosowywaniu się do zmian.

Nova Trading i Nova Metale to firmy o globalnym zasięgu, sprawnej logistyce, elastycznym podejściu do potrzeb klienta, oferujące produkty najwyższej jakości.