Aktualności
  • Strona główna
02
05
2022

TORUŃ PLAZA OD PIERWSZEJ EDYCJI Z RUN TORUŃ!

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA od 2012 roku  jest dla nas niezastąpionym Partnerem oraz współtwórcą „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!”, czyli jednej z największych imprez biegowych w województwie kujawsko-pomorskim. Należy podkreślić, że biegi dla dzieci i młodzieży powstały z inicjatywy naszego Sponsora. Zarządcy Centrum oraz jej najemcy wspierają nas zarówno organizacyjnie, jak i logistycznie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ogromną pomoc, a przede wszystkim za wieloletnie zaufanie.

_34A0174

Poza Biurem Zawodów znajdującym się w komfortowym miejscu, co roku biegacze mogą liczyć na dodatkowe atrakcje w Toruń PLAZA. Były ścianki przeznaczone na autografy biegaczy, goście specjalni, sala kinowa stworzona dla uczestników RUN TORUŃ, w której wyemitowany został film „Najlepszy” i wiele atrakcji dla dzieci. W tym roku ponownie nie zabraknie niespodzianek dla biegaczy.

IMG_3660

Przypominamy także, że START biegu na dystansie 10 km będzie zlokalizowany w pobliżu Centrum – szczegóły TUTAJ.

DSC_8067

Toruń Plaza to jedno z największych centrów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim, oferujące bogaty wybór znanych i cenionych marek.

Znajdziesz u nas szeroką ofertę handlową oraz najmodniejsze kolekcje. W naszym Centrum znajdują się między innymi sklepy takie jak TK Maxx, H&M, Zara, SportsDirect.com, Sinsay, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pandora, W.KRUK, Douglas, Rossmann, Hebe, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Home&You, Sizeer, empik i wiele innych. Do dyspozycji naszych Klientów są również kawiarnie i restauracje, gdzie można smacznie zjeść i miło spędzić czas. Toruń Plaza to także część rozrywkowa, w której nasi Klienci mogą skorzystać z oferty jedynej w Toruniu wielotorowej kręgielni Lucky Star oraz kina Cinema City z ośmioma salami. Od wiosny do późnej jesieni na piątym poziomie parkingu czynny jest tor kartingowy Kart Place, a na 4. poziomie w wybrane dni odbywają się zajęcia szkółki rolkowej. Nasze Centrum jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na terenie Centrum znajdują się dwa pokoje dla rodzica z dzieckiem – na poziomie 0 i 1. Ponadto przygotowaliśmy wypożyczalnię wózków samochodzików, a w strefie gastronomicznej na najmłodszych Klientów czekają wygodne krzesełka do karmienia i plac zabaw Lucky Star.

Na zmotoryzowanych czeka łącznie 1133 miejsc parkingowych, w tym 16 dla rodzin z dziećmi.

DSC_8035
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza rozbudowuje się i pozyskuje nowych najemców. 17 lipca 2021 r. podczas Wielkiego Finału siatkówki plażowej o puchar Toruń Plaza, Centrum pożegnało Plażę Plazy – zajmowany przez nią teren stanowi obecnie duży plac budowy nowej części Centrum. W tym miejscu pojawią się dwaj nowi najemcy, Jysk oraz Jula – marki oferujące produkty z kategorii dom i wnętrze. Dzięki tej zmianie w portfolio Klienci już wkrótce będą mogli urządzić i wyposażyć wnętrza swoich czterech ścian od A do Z.

Jednak to nie koniec zmian! Piasek, który jest wywożony z placu budowy, zostanie przetransportowany w nowe miejsce. To właśnie tam powstanie plaża Plazy w zupełnie innej odsłonie.

Przy tak wielu zmianach równie ważne, o ile nie najważniejsze, są rzeczy i kwestie niezmienne. Są to między innymi: zaangażowanie Toruń Plaza w życie toruńskiej społeczności oraz ważne dla miasta imprezy sportowe (i nie tylko). Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza wspiera Run Toruń od samego początku – to już 11 lat! Nie poprzestaje jednak na funkcji sponsora, co roku w biegu biorą udział przedstawiciele Centrum. I w tym roku możecie wypatrywać drużyny w koszulkach Toruń Plaza!

A77K0320