Aktualności
  • Strona główna
01
06
2020

Ruszyły zapisy na e-Run Toruń!

Wirus SARS-CoV-2, który pojawił się wiosną tego roku, uniemożliwił nam organizację biegów w tradycyjnej formule. Większość organizatorów, w tym również my, postanowiło przenieść termin biegów na czas późniejszy. Jednakże natura biegacza i organizatora nie znosi pustki, dlatego też postanowiliśmy zorganizoać bieg wirtualny e-Run Toruń. Jednocześnie informujemy, że nadal przyjmujemy zapisy na sierpniową edycję Run Toruń „Zwiedzaj ze zdrowiem”.

E-Run Toruń, to nie tylko bieg wirtualny, ale również możliwość zwiedzania i poznawania zabytków. Każdy z uczestników biorący udział w e-Run Toruń oprócz zrzutu ekranu dokumentującego pokonanie wybranego przez siebie dystansu ( 5 lub 10 km ) ma obowiązek przysłać zdjęcie zabytku / pomnika przyrody znajdującego się na pokonanej przez siebie trasie biegu. Mogą to być również instalacje artystyczne.
Dotychczas uczestnicy Run Toruń przyjeżdżali do naszego miasta i poznawali toruńskie zabytki. Teraz poznawać będziemy wspólnie polskie zabytki.

5km---numer-startowyE – Run Toruń ma jeszcze jeden wymiar, a w zasadzie cel. To cel charytatywny. Poprzez udział w biegu i wpłatę dowolnej kwoty na utworzoną przez nas skarbonkę na siepomaga.pl mamy szansę pomóc Zosi Kryszewskiej, chorującej na Zespół Retta. Zosia ma 4 lata, nie porusza się i już nigdy nie wypowie żadnego słowa, ale dzięki specjalistycznemu urządzeniu o nazwie Innowak, będzie miała możliwość utrzymania pionowej pozycji i wykonywania ruchów przypominających kroki. Bądźcie dla Zosi z Torunia dobrymi aniołami, dajcie jej szansę poznawania świata jak inne dzieci. Szczegóły zbiórki znajdują się TUTAJ.

Zosia

Co? Gdzie? Kiedy? Jak?
 Biegniemy w terminie od 1 do 30 czerwca 2020r.
 Biegniemy w całej Polsce (miasta, wsie, pola, lasy itd.) na dowolnym terenie i wybranej przez siebie trasie.
 Pokonujemy dystans 5 lub 10 km, który zaznaczamy w formularzu zgłoszeniowym i wybrany przez siebie dystans pokonujemy biegiem lub marszobiegiem.
 Startujemy gdzie i kiedy chcemy, nie ma znaczenia godzina startu, trwania biegu oraz zakończenia aktywności.

Link do zapisów znajduje się TUTAJ

Zwiedza ze Zdrowiem

Każdy uczestnik w ramach pakietu startowego (koszt 30 zł) otrzyma: numer startowy, medal, dyplom do samodzielnego wydruku oraz skarpety z brandingiem biegu. Ma też możliwość zakupu za dodatkową opłatą koszulki AdRunaLine. Koszt zakupu koszulki wynosi 55 zł. Pakiety będzie można odbierać osobiście lub zostaną wysłane one pocztą / kurierem. Szczegóły odbiorów pakietów jak i wysyłki wkrótce zostaną opublikowane na stronie www.run-torun.pl

Dokumentacja biegu
 Każdy uczestnik swój bieg może rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym (endomodo, huawei zdrowie, strava itp.). Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg z widocznym dystansem i czasem.
 Zrzut musi zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans, data, zdjęcie na tle jednego dowolnego zabytku, pomnika przyrody znajdującego się na trasie pokonanego dystansu. Można również przesyłać zdjęcia instalacji artystycznej.
 Każdy zawodnik musi dodać 1 zrzut ekranu / zdjęcie zegarka oraz 1 zdjęcie zabytku / pomnika przyrody / instalacji artystycznej.
 Zrzuty należy przesłać do 30.06.2020r. do godz. 23.59 za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie Biegu: www.run-torun.pl

Biegajcie i pomagajcie!

Pozdrawiamy
Zespół Run Toruń

Plakat e-RUN TORUŃ

 

L.-rozszerzone.KOLOR_.J