Aktualności
  • Strona główna
21
11
2019

Spotkanie podsumowujące dla Wolontariuszy

W dniu życzliwości i pozdrowień, czyli 21 listopada 2019 roku odbyło się spotkanie podsumowujące wolontariat podczas imprez biegowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Run To Run” w 2019r.

Spotkanie dla naszych wolontariuszy odbyło się w Przystani Sportów Wodnych w Toruniu, aby podziękować im za trud włożony w pracę przy organizacji imprez biegowych w Toruniu. Wolontariusze mieli okazję obejrzeć fotorelację z imprez biegowych, na których uwieczniono ich pracę w biurze zawodów, w strefie startu i mety czy przy zabezpieczaniu trasy. Trzeba zaznaczyć, że nasi dzielni pomocnicy pracowali w tym roku przy organizacji 5 imprez biegowych, w których udział wzięło około 5 400 biegaczy, czyli przy trzech edycjach Toruńskich Biegów Wolności 2019/20, 8. edycji „RUN TORUŃ – Zwiedzaj Ze Zdrowiem!” 2019 oraz 37. edycji TORUŃ MARATON.

Dlatego też w podziękowaniu za ciężką, rzetelną całoroczną pracę, wolontariusze otrzymali od Stowarzyszenia drobne upominki w postaci kubków. Jednak kubki te są niezwykłe, bo dedykowane specjalnie naszym bohaterom – na kubkach umieszczone zostały przymiotniki określające naszych wyjątkowych wolontariuszy. Po części oficjalnej na wolontariuszy czekał specjalnie przygotowany na tę okazję poczęstunek oraz ciepłe napoje.

Spotkaniu towarzyszyły wzajemne podziękowania, miłe rozmowy i wspomnienia minionego roku „biegowego”.  Stowarzyszenie „Run To Run” jest dumne, że ma możliwość współpracy z grupą tak zaangażowanych, życzliwych i pracowitych wolontariuszy.

DZIĘKUJEMY!

 

IMG_7234

 

IMG_7226

IMG_7227

IMG_7255

IMG_7229

IMG_7254

IMG_7251