Aktualności
  • Strona główna
03
08
2019

KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY 2019. ZAPISZ SIĘ NA RAJD W TORUNIU

W sobotę 28 września  finał tegorocznej odsłony KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY 2019, zapraszamy na rajd rowerowy w Toruniu.

Start  i meta rajdu na parkingu przed Motoareną Toruń, ul. Pera Jonssona 7

Trasa to ok. 31 km i wygląda następująco: wyruszamy ulicą Ignacego Łukasiewicz, następnie skręcamy w lewo w ulicę Szoska Okrężna, dalej ulicą Polną dojeżdżamy do ulicy Ugory, a następnie KonTIKI w kierunku Lulkowa. Przejeżdżamy obok Agroturystyki Lulkowo i wjeżdżamy na drogę wojewódzka nr 552. Drogą wojewódzka dojeżdżamy do Łysomic. Tutaj przekraczamy drogę krajową nr 91 i podążamy dalej drogą wojewódzką nr 552 do Paniatówki, gdzie skręcamy w prawo w ulicę Spółdzielczą. Ulicą Spółdzielczą jedziemy w kierunku Katarzynki mijając Osieki i jadąc dalej ulicą Kociewską. Następnie dojeżdżamy do ulicy Morwowej i dalej do ulicy Równinnej. Ponownie dojeżdżamy do ulicy Kociewskiej na wysokości pola golfowego. Następnie ulicami Mleczną oraz Bolesława Chrobrego dojeżdżamy do ulicy Polnej. Ulicą Polną w kierunku ulicy Grudziądzkiej, gdzie na wysokości skrzyżowania przy Stacji Lotos ponownie przekraczamy drogę krajową nr 91. Dalej ulicą Polną do Rolniczej i Traktorowej. Wracamy na ul. Polną, dalej jedziemy ulicą Szosa Okrężna i Ignacego Łukasiewicz dojeżdżamy do parkingu przed Motoareną Toruń.

Startujemy o godzinie 11.00.

Każdy uczestnik rajdów otrzyma bezpłatny pakiet startowy , w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki i talon na posiłek regeneracyjny.

Na mecie rajdu, na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale akcji Kujawsko – Pomorskie 2019.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe  znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i  będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 28 września od godziny 9.00 do 11.00. 

Wszelkie pytania dotyczące rajdu proszę kierować przez nasz profil facebookowy, tam również znajdują się bieżące informacje dotyczące akcji.

Formularz zapisowy: https://zapisy.sts-timing.pl/487/