Aktualności
  • Strona główna
03
08
2019

ZAPISZ SIĘ NA RAJD W TORUNIU – UWAGA ZMIANA TRASY

W sobotę 28 września  finał tegorocznej odsłony KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY 2019, zapraszamy na rajd rowerowy w Toruniu.

Start  i meta rajdu na parkingu przed Motoareną Toruń, ul. Pera Jonssona 7 

podajemy przebieg zmienionej trasy

Z Motoareny ruszamy ulicą Łukasiewicza, dalej Szosą Okrężną, Polną do ul. Ugory, którą kierujemy się w stronę  Lulkowa, następnie wjeżdżamy na drogę nr 552, którą dojeżdżamy do Różankowa, a dalej ścieżką rowerową jedziemy do Zamku Bierzgłowskiego, następnie na Barbarkę, tam przewidujemy postój, i dalej ruszamy w stronę Przysieka, a następnie ścieżką rowerową do Torunia dojeżdżamy na metę przy Motoarenie.

Startujemy o godzinie 11.00.

Każdy uczestnik rajdów otrzyma bezpłatny pakiet startowy , w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki i talon na posiłek regeneracyjny.

Na mecie rajdu, na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale akcji Kujawsko – Pomorskie 2019.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe  znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i  będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 28 września od godziny 9.00 do 11.00. 

Wszelkie pytania dotyczące rajdu proszę kierować przez nasz profil facebookowy, tam również znajdują się bieżące informacje dotyczące akcji.

Formularz zapisowy: https://zapisy.sts-timing.pl/487/