Aktualności
  • Strona główna
12
04
2019

KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY 2019. ZAPISZ SIĘ NA RAJD W ŻNINIE

Ruszają zapisy na rajd w Żninie!

W niedzielę 16 czerwca  w ramach akcji KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY 2019, zapraszamy na rajd rowerowy w Żninie.

Start i meta rajdu jak zawsze na Placu Wolności (Rynku) w Żninie. Trasa rajdu będzie wiodła malowniczymi pałuckimi terenami w kierunku Wenecji, gdzie na ternie Ośrodka Wypoczynkowego Przystań Wenecka , odbędzie się postój połączony z posiłkiem regeneracyjnym i rowerowymi konkursami i zabawami dla uczestników. Tegoroczna trasa rajdu liczy około 26 km. Szczegółowy opis trasy znajduje się w regulaminie, przy formularzu zapisów

Startujemy o godzinie 11.00.

Każdy uczestnik rajdów otrzyma bezpłatny pakiet startowy , w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki oraz koszulki i talon na posiłek regeneracyjny.

Na mecie rajdu, na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale akcji Kujawsko – Pomorskie 2019.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe  znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i  będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w niedzielę 16 czerwca od godziny 9.00 do 11.00. 

Wszelkie pytania dotyczące rajdu proszę kierować przez nasz profil facebookowy, tam również znajdują się bieżące informacje dotyczące akcji.

Formularz zapisowy: https://zapisy.sts-timing.pl/487/