Aktualności
  • Strona główna
12
04
2019

KUJAWSKO – POMORSKIE NA ROWERY 2019. ZAPISZ SIĘ NA RAJD WE WŁOCŁAWKU!

Inaugurujemy rajdy w ramach akcji Kujawsko – Pomorskie na Rowery! To już kolejna edycja cyklu, którego organizatorem jest Województwo Kujawsko – Pomorskie.

Rozpoczynamy podobnie jak w latach ubiegłych od rajdu we Włocławku.  Tym razem zapraszamy w niedzielę 12 maja. Startujemy z  Przystani Wodnej Włocławek , przy ulicy Piwnej 1A i tam również będzie meta rajdu.

Startujemy o godzinie 11.00.

Każdy uczestnik rajdów otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki  oraz talon na posiłek regeneracyjny na mecie. Posiłek będzie do odbioru na mecie rajdu w specjalnie oznaczonych namiotach wydawczych.

Na mecie rajdu, na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale akcji Kujawsko – Pomorskie 2019 oraz rowerowe konkursy i zabawy z nagrodami.

Trasa tegorocznego rajdu liczy około 32 kilometrów i wiodła będzie malowniczymi drogami nadwiślańskimi w kierunku Lubania. Szczegółowy opis trasy znajduje się w regulaminie, przy formularzu zapisów.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe  znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i  będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w niedzielę 12 maja od godziny 9.00 do 11.00. 

Wszelkie pytania dotyczące rajdu proszę kierować przez nasz profil facebookowy, tam również znajdują się bieżące informacje dotyczące akcji.

Formularz zapisowy: https://zapisy.sts-timing.pl/487/