Aktualności
  • Strona główna
11
04
2019

MTL Dom Stali Nierdzewnej ponownie z nami!

To już drugi rok, jak MTL Dom Stali Nierdzewnej został Sponsorem biegu „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2019”. Sześcioosobowa drużyna pracowników będzie reprezentować MTL na dwóch dystansach – 5 km i 10 km.

MTL

Kadra zarządzająca MTL podkreśla: „Cieszymy się, że możemy wspierać biegowe pasje naszych pracowników, gdyż bliska nam jest idea w zdrowym ciele – zdrowy duch! MTL Dom Stali Nierdzewnej to firma która od roku 1996 buduje swoją markę i pozytywny wizerunek na rynku stali nierdzewnej. Od początku istnienia nasza działalność skupiona jest na dystrybucji wyrobów hutniczych wykonanych ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żaroodpornych i aluminium. MTL należy obecnie do grupy największych niezależnych dystrybutorów wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych w Polsce.

_POD1008

Naszym podstawowym atutem jest indywidualne podejście do każdego zamówienia. Podejmujemy się realizacji nietypowych, skomplikowanych i wymagających zamówień tak, aby klient, który przyjdzie do naszego Domu Stali Nierdzewnej otrzymał dokładnie to, czego szuka i czego oczekuje. Priorytetem dla nas jako partnera biznesowego jest zadowolenie naszego klienta. Dlatego pragniemy zapewnić wszystkim naszym kontrahentom profesjonalną opiekę, doradztwo i poczucie komfortu w obsłudze od pierwszego kontaktu. Naszymi codziennymi działaniami i pracą kompetentnego zespołu chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie, że są dla nas ważni i potraktowani indywidualnie, a ich potrzeby są zaspokojone kompleksowo. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby MTL Dom Stali nierdzewnej dawał naszym klientom to, co można znaleźć w każdym prawdziwym domu – zrozumienie, opiekę i pewność, a wszystko to w przyjemnej atmosferze.

Jesteśmy firmą od lat docenianą przez naszych partnerów biznesowych i wielokrotnie wyróżnianą w różnorodnych rankingach ogólnopolskich i lokalnych, jak np. Gazele Biznesu czy Diamenty Miesięcznika Forbes”