Aktualności
  • Strona główna
09
04
2019

TORUŃ PLAZA JUŻ PO RAZ ÓSMY POBIEGNIE Z NAMI!

3

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA od pierwszej edycji RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem jest dla nas niezastąpionym Partnerem oraz współtwórcą jednej z najwyżej ocenianych imprez biegowych w całej Polsce! Zarządcy Galerii oraz liczni jej najemcy wspierają nas zarówno organizacyjnie, jak i logistycznie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ogromną pomoc, a przede wszystkim za wieloletnie zaufanie! Godne uwagi jest też to, że Biegi dla Dzieci, które towarzyszą wydarzeniu głównemu powstały z inicjatywy marketingowców galerii :).

plaza3

Podczas edycji w 2019 roku Biuro Zawodów wszystkich biegów zarówno w sobotę, jak i w dniu biegu (27-28 kwietnia 2019 r.)  będzie zlokalizowane w obiekcie CHR Toruń PLAZA (ul. Broniewskiego 90). Ponadto w przeddzień imprezy głównej (27.04.2019r.) w godz. 16:00-18:00 w otoczeniu budynku Toruń PLAZY odbędą się Biegi dla dzieci i młodzieży.

DSC_7752(2)

Przypominamy także, że START biegów głównych będzie zlokalizowany w pobliżu Galerii – szczegóły na mapce poniżej.

mapa mała

DSC_8067

Toruń Plaza to jedno z największych centrów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim, oferujące bogaty wybór znanych i cenionych marek!

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza to Centrum Dobrych Marek, a to oznacza, że znajdziesz u nas szeroką ofertę handlową oraz najmodniejsze kolekcje. W naszym Centrum znajdują się między innymi sklepy TK Maxx, H&M, Zara, SportsDirect.com, Sinsay, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Tally Weijl, Monnari, Carry, Tous, Pandora, W.KRUK, Douglas, Rossmann, Hebe, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Home&You, Orsay, Sizeer, empik, Toys”R”Us i wiele innych. Ponadto do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy kawiarnie i restauracje, gdzie można smacznie zjeść i miło spędzić czas. Toruń Plaza to także część rozrywkowa, nasi Klienci mogą skorzystać z oferty jedynej w Toruniu wielotorowej kręgielni Lucky Star oraz kina Cinema City z ośmioma salami. Od wiosny do późnej jesieni, na piątym poziomie parkingu czynny jest tor kartingowy Kart Place, a na 4. poziomie, w wybrane dni, odbywają się zajęcia szkółki rolkowej. Nasze Centrum jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na terenie Centrum znajdują się dwa pokoje dla rodzica z dzieckiem – na poziomie 0 i 1. Ponadto przygotowaliśmy wypożyczalnię wózków samochodzików, a w strefie gastronomicznej czekają na najmłodszych Klientów wygodne krzesełka do karmienia i plac zabaw Lucky Star.

Na zmotoryzowanych czeka łącznie 1133 miejsc parkingowych, w tym 16 dla rodzin z dziećmi.

DSC_7745