Aktualności
  • Strona główna
11
07
2018

Zapisz się na rajd Brześć Kujawski – Lotnisko w Kruszynie

 

Zapraszamy na rodzinny rajd rowerowy promujący przebudowę i rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 265 Brześć Kujawski – Gostynin

 

Ruszyły zapisy na rodzinny rajd rowerowy, który odbędzie się w niedzielę 29 lipca ,  wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 265 Brześć Kujawski – Gostynin.

Startujemy o godzinie 13.00, z Parku Łokietka w Brześciu Kujawski wjeżdżamy w ulicę Dubois (droga numer 270) zjeżdżamy w dół do rozjazdu ulic Głowackiego, Targowa. Skręcamy w lewo w ulicę Targową (d. nr. 270) Dojeżdżamy do ulicy Krakowskiej i skręcamy w prawo w (d. nr. 265) w kierunku wsi Guźlin. Około 1 km Guźlin, po lewej stronie droga rowerowa. Dalej drogą rowerową w ciągu d.nr 265 jedziemy w kierunku Kruszyna. Po około 6,6 km skręcamy w lewo w drogę asfaltową w kierunku wsi Smólsk. Około 9 km, Pałac w Smólsku. Kierujemy się dalej w kierunku Nowej Wsi, około 10,5 km skręt w lewo w ulicę Różaną w Nowej Wsi. Około 11,6 km dojeżdżamy do ulicy Jana Pawła, przejazd na drugą stronę do drogi pieszo rowerowej. Następnie na metę, którą jest  Brama Lotniska w Kruszynie.

Na pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników czekają bezpłatne pakiety startowe, w skład których wchodzi numer startowy, pamiątkowa koszulka, woda mineralna oraz talon na posiłek regeneracyjny do wykorzystania na miejscu mety.

Pakiety startowe będzie można odbierać w biurze zawodów umiejscowionym na terenie Parku Łokietka w Brześciu Kujawskim  w niedzielę  29 lipca od godziny 11.00.

We czasie trwania rajdu będzie można wziąć udział w quizie, w którym do wygrania będzie ROWER!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców  województwa nie tylko powiatu lipnowskiego. Aby wziąć udział w rajdzie i odebrać bezpłatny pakiet startowy wystarczy wejść na https://zapisy.sts-timing.pl/366/  i zgłosić swój udział.