Aktualności
  • Strona główna
02
07
2018

Zapraszamy na rajd Lipno – Skępe

Zapisz się na rajd, odbierz bezpłatny pakiet startowy i wygraj rower!

 Zapraszamy na rodzinny rajd rowerowy promujący przebudowę i rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 559 na odcinku Lipno – Kamień Kotowy – granica województwa.

Ruszyły zapisy na rodzinny rajd rowerowy, który odbędzie się w sobotę 7 lipca , w powiecie lipnowskim. Startujemy z Parku Miejskiego im. Gabriela Narutowicza w Lipnie i kierujemy się w stronę drogi wojewódzkiej nr 559. Droga wojewódzką jedziemy w kierunku Skępego. Po około 5 km zjeżdżamy z drogi wojewódzkiej nr 559 lekko w lewo w kierunku Wierzbicka i Pokrzywnika. Następnie przez Żagno w kierunku Jeziora Wielkiego. Po około 11 km skręcamy w prawo w kierunku Leśnictwa Głęboczek dojeżdżamy do ulicy Rybackiej. Ulicą Rybacką jedziemy aż do skrzyżowania z ulicą Kościelną i tutaj skręcamy w lewo. Ulicą Kościelną do Rynku a następnie skręcamy w lewo w Al. 1-maja. Aleją 1-maja dojeżdżamy do skrzyżowania z ulicą Plażową. Tutaj skręcamy w lewo i dojeżdżamy do Jeziora Wielkiego.

Na pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników czekają bezpłatne pakiety startowe, w skład których wchodzi numer startowy, pamiątkowa koszulka, woda mineralna oraz talon na posiłek regeneracyjny do wykorzystania na miejscu mety.

Pakiety startowe będzie można odbierać w biurze zawodów umiejscowionym na terenie Parku Miejskiego im. Gabriela Narutowicza w Lipnie w sobotę 6 lipca od godziny 12.00.

We czasie trwania rajdu będzie można wziąć udział w quizie, w którym do wygrania będzie ROWER!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców  województwa nie tylko powiatu lipnowskiego. Aby wziąć udział w rajdzie i odebrać bezpłatny pakiet startowy wystarczy wejść na https://zapisy.sts-timing.pl/361/ i zgłosić swój udział.