Aktualności
  • Strona główna
14
04
2018

Spotkanie z NAJLEPSZYM – Jerzym Górskim

Wyjątkowy gość będzie czekał na biegaczy i kibiców przeddzień 10 km Run Toruń 2018! Tuż po zakończeniu Biegów dla Dzieci na Placu Orzechowym w Toruń Plaza odbędzie się spotkanie z Jerzy Gorski! Będzie okazja do zadawania pytań, zdobycia autografu, czy wspólnego zdjęcia. Po spotkaniu odbędzie się otwarta projekcja filmu „Najlepszy” opartego na faktach z życia polskiego sportowca. Na pewno będzie to motywator do zrobienia życiówek podczas RUN TORUŃ!

2

Jerzy Górski urodził się 4 grudnia w Głogowie. Górski to polski sportowiec, mistrz świata w podwójnym Ironmanie z 3 września 1990. Droga do sukcesu sportowego Jerzego Górskiego nie była typowa. W latach 1969–1982 był narkomanem, kilkakrotnie również przebywał w więzieniu, był w bardzo złym stanie fizycznym. Jego przemiana zaczęła się w 1984 r. w Monarze. W ciągu sześciu lat intensywnego treningu pod okiem m.in. Antoniego Niemczaka osiągnął poziom sportowy, pozwalający mu wygrać Double Ironman w Huntsville (źródło – kliknij TUTAJ!)

Zwiastun FILMU – kliknij TUTAJ!

Recenzja FILMU – kliknij TUTAJ!

Dołącz do wydarzenia na FACEBOOKU!

Bezpłatne wejściówki na film będzie można odebrać 28 kwietnia (sobota) w biurze zawodów (1. poziom, wejście między sklepami 4F i PAWO). Biuro będzie czynne od godz. 14.00. Limit miejsc ograniczony!