Aktualności
  • Strona główna
03
03
2018

Konkurs kibicowania dla szkół

Konkurs pt. „Toruńska szkoła najlepiej dopingująca sportowców” już po raz piąty będzie towarzyszyć naszej imprezie biegowej! Konkurs jest objęty patronatem Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Miasta Torunia. Od 1 marca otwarta została rejestracja. Zapraszamy wszystkie toruńskie szkoły do wspólnej zabawy! :)

kibicuj

Nadrzędnym celem Konkursu jest promowanie już od najmłodszych lat aktywnego stylu życia, postaw prozdrowotnych, udziału w imprezach sportowych oraz nauka zasad fair-play i kulturalnego kibicowania biegaczom. Dodatkową intencją jest kształtowanie wśród uczniów umiejętności twórczego myślenia, kreatywności i przede wszystkim pracy w zespole. Konkurs jest skierowany do dzieci ze szkół podstawowych (klasy 4-6), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do zadań placówek należeć będzie w dniu 29 kwietnia 2018 roku w godzinach od 12:00-13:30 stworzenie punktów kibicowania i kreatywny doping uczestników biegu na terenie Torunia.

Na uczniów zwycięskiej szkoły będą czekać atrakcyjne nagrody sportowe, a dla wszystkich kibicujących dzieci słodkie niespodzianki. Zadaniem uczniów będzie stworzenie niezwykłej atmosfery kibicowania. Żwawo dopingująca młodzież szkolna, szpaler klaszczących i głośno krzyczących kibiców zapewne spowoduje, że biegacze zapomną o zmęczeniu, a kilometry będą szybciej „uciekać”.

DSC_9010

REGULAMIN KONKURSU

ZAPISY

GALERIA Z LAT UBIEGŁYCH