Aktualności
  • Strona główna
06
03
2017

Kujawsko – Pomorskie na rowery 2017. Zapisz się na rajd we Włocławku!

Inaugurujemy rajdy w ramach akcji Kujawsko – Pomorskie na Rowery! To już trzecia edycja naszego cyklu.

Rozpoczynamy podobnie jak w roku ubiegłym od rajdu we Włocławku.  Tym razem zapraszamy w sobotę 22 kwietnia. Startujemy z z Przystani Jachtowej Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, przy ulicy Płockiej 187 i tam również będzie meta rajdu.

Jak zawsze każdy zarejestrowany uczestnik rajdu otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wchodzi numer startowy oraz talon na posiłek regeneracyjny. A dla pierwszych 300 zarejestrowanych osób również pamiątkowa koszulka akcji Kujawsko – Pomorskie na rowery 2017. Na mecie rajdu, jak zawsze na uczestników rajdu czekać będą pamiątkowe medale oraz konkursy z rowerowymi nagrodami, nagrodą główną będzie rower.

Trasa tegorocznego rajdu liczy około 30 kilometrów i wiodła będzie malowniczymi drogami  Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego, po drodze przewidujemy jeden postój. Drogę jaką przebędziemy obrazuje mapka.

STS - Trasa 30 km

Szczegółowa trasa rajdu znajduje się w regulaminie, przy formularzu zapisów.

Na najmłodszych uczestników, dla których będzie to pierwszy rajd rowerowy przygotujemy pamiątkowe dyplomy.Pamiętajmy przy rejestrowaniu naszych dzieci zaznaczyć, czy to ich pierwszy rajd.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe  znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i  będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 22 kwietnia od godziny 9.00 do 11.00. 

Formularz zapisowy: http://zapisy.sts-timing.pl/143/